Tümer Sürücü Kursu

Tümer Sürücü Kursu

Özel Direksiyon Dersi

Özel Direksiyon Dersi

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ | TÜMER SÜRÜCÜ KURSU

İstanbul genelinde en çok tercih edilen ve en çok özel direksiyon dersi veren kurumların başında gelmekteyiz.
Anadolu yakasında olmamıza rağmen sadece Maltepe, Bostancı, Küçükyalı, İdealtepe,Kartal ve civarı değil, gerek Avrupa Yakası gerekse de Dilovası, Gebze, Yalova gibi semtlerden de gösterilen ilgi bizi fazlasıyla memnun ve onure etmektedir.

EĞİTİMLER HANGİ SAATLER ARASI YAPILMAKTA ?
Direksiyon eğitim programı tamamen sizin boş günlerinize ve saatlerinize göre belirlenmekte olup, akan trafikte eğitim yapma olanağımız bulunmaktadır. Hafta içi veya Hafta sonu sabah 09:00 akşam 18:00’e kadar eğitimler verilmektedir.

NASIL RANDEVU ALABİLİRİM ?
Gelmek istediğiniz gün ve saati, kursumuzu arayarak veya kursumuza gelerek randevu talep edebilirsiniz veya online başvuru sayfamızdan randevu talebinde bulunabilirsiniz.

EĞİTİMLER NEREDE BAŞLIYOR VE NEREDE BİTİYOR ?
Eğitimler kursumuzun önünde başlıyor ve yine kursumuzun önünde bitmektedir. Kursumuzda eğitimler çok yoğun olduğundan başka noktalardan alma hizmeti veremiyoruz.

EĞİTİMLER NEREDE YAPILMAKTA ?
İlk olarak trafiğin daha müsait alanlarında kullanılmakta daha sonra kişinin durumuna göre trafiğin daha yoğun olduğu minibüs yolu, e5 gibi yollarada sürüş yapmaktayız. Kişi eğitim programı bitmeden iyi bir duruma gelmişse kullanmış olduğunuz güzergahlara gidilerek (ev-iş-okul vb.) güveninizi arttırmayı hedeflemekteyiz. Genel olarak eğitimlerimiz Anadolu yakasında minibüs yolu, E5 karayolu, bağdat caddesi ve ara sokaklarda gerçekleştirilmektedir.

KAÇ SAATTE TRAFİĞE ÇIKABİLİRİM ?
Kişinin tek başına araç kullanacak duruma gelmesi kişiye göre değişmekle birlikte ortalama 10 saati bulmaktadır. Otomatik vitesli araçlarda bu süre biraz daha kısa sürebilir.

PAKET PROGRAMDA HANGİ EĞİTİMLER VAR ?
10 Saatlik programda akan trafikte sahilyolu, minibüs yolu, bağdat cad,e5,dar ara sokaklar ve iki araç arasına park çalışması (yan ve dikine park çalışması) yapılacaktır. Eğitim süresince kişi aşırı heyecanlı ise e5 gibi daha hızlı gidilen yollarada sıkıntılar yaşıyorsa veya parkda başarılı olamamışsa eğer isterse indirime girmiş ücretten faydalanıp eğitime devam edebilir. Daha çok kullanacağınız istikametleri eğitimler sırasında bizimle paylaşırsanız durumunuza göre o yönlerede gidilebilir.

KENDİ ARACIMDA EĞİTİM ALABİLİRMİYİM ?
İlk alıcağınız ders mutlaka kurs aracında olmalı direksiyon hocamız sizin durumunuzu mutlaka görmeli ve sizin yandan müdahaleye gerek olmadan kendinizi ve aracınızı tehlikeye düşürmeyecek sürüş beceriniz varsa o zaman kendi aracınızda eğitime çıkılmaktadır. Kendi aracınızda verilen eğitimin fiyatı değişmemektedir.